Svarthølen badstue ligger idyllisk til ved elva, en kort gåtur fra Midtbygda skole og Berghallen. Her kan du nyte varme, ro og natur – omgitt av skog og med elva like ved. Dette er den perfekte opplevelsen for deg som ønsker å kombinere frisk fjelluft med ekte, nordisk badstukos.
Nyt en privat badstueopplevelse fra morgen til kveld, eller bli med på felles sauna søndag og mandag kveld. Alle økter varer i 120 minutter – god tid til å senke skuldrene, varme deg skikkelig opp og ta et forfriskende bad i elva mellom øktene. Badstuen gir deg følelsen av å være helt for deg selv i naturen – enten du besøker den alene, med venner eller familie.
Badstuen kan bookes for faste tidspunkt der den står plassert ved Svarthølen. Du finner tilgjengelige tider, priser og mer informasjon via bookingløsningen.
Det er også mulig å leie badstuen til arrangementer og events. Badstuen står på hjul og kan fraktes til ønsket lokasjon etter avtale. For spesielle forespørsler og leie til arrangement, ta direkte kontakt med Linda hos Oppdal Fjellservice.
Velkommen til en varm og stemningsfull opplevelse i vakre omgivelser på Oppdal.
